Leszokni, de hogyan?

Itt találod azokat a témákat, amelyek a dohányzásról szólnak. Ha rászoktál, leszoknál, vagy már el is indultál a hosszú úton a füstmentes (=egészségesebb) élet irányába, akkor itt a helyed.

Re: Leszokni, de hogyan?

HozzászólásSzerző: andeef » 2006.08.02. 15:31

Sziasztok!
Kicsit felpörgött a fórum amióta itt jártam.Szóval a magasságom 175cm,és a versenysúlyom olyan 70 kg körüli,és én aztán szépen gömbölyödöm mindenhol,ciciben is. Lehet,hogy a félretett cigipénzemet zsírleszívásra költöm???
Az elsõ héten túlvagyok,ezzel szerintem a legnehezebb részén is.Azért az alkoholos filces és hörcsögös sztori nem semmi!!
Gratula mindenkinek, és bátorság a kezdõknek!!!
andeef

HozzászólásSzerző: gida » 2006.08.02. 14:44

A könyv címe: Leszokni a dohányzásról? Nem is nehéz! Allen Carr írta. Nem egy mai könyv, de ez ne vegye el a kedvetek, már egy ideje aktuális ez a probléma, úgyhogy semmit nem veszített az értékébõl az infó, ami benne van. Antikváriumban nagyobb az esély, hogy ráleltek, de talán könyváruházban is tudnak mondani róla vmit...
gida

HozzászólásSzerző: csirke » 2006.08.02. 14:15

válasz Bleró hozzászólására:

Fogalmam sincs.
De elolvasnám, még akkor is, ha már birtam 1 hónapot önerõbõl, könyv nélkül.
csirke

HozzászólásSzerző: csirke » 2006.08.02. 13:22

válasz Bleró hozzászólására:

Nem, még egy slukk sem!
Ennek különösen örülök.
csirke

HozzászólásSzerző: gida » 2006.08.02. 10:46

válasz csirke hozzászólására:

Nagy, hatalmas gratula neked:-)Én, mióta nem bagózok, minden nap uganúgy félreteszem a cigi árát, amit elszívtam volna, azóta legalább van egy kis spórolt pénzem, amit magamra költhetek majd:-) Vagy nem magamra, de amire akarom) Tegnap számoltam éppen, má 44.000ft... :-)
gida

HozzászólásSzerző: gida » 2006.08.02. 10:41

válasz New Angel hozzászólására:

Szió) Csakis az a lényeg, hogy miben hiszel)Ha a tapasz az, akkor az fog segíteni, lényeg, hogy bizz magadban:-)Nagyon sok sikert és kitartást kívánok:-)
gida

HozzászólásSzerző: csirke » 2006.08.02. 09:01

Dohányzásmentes idõ: 0 év, 1 hónap, 0 nap, 10 óra, 0 perc, 48 másodperc.
A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 426 db.
Az így megspórolt költség: 10011 Ft

És igen!
1 hónap!
El sem hiszem, de nagyon örülök :)
Mindenkinek kitartás!
csirke

HozzászólásSzerző: New Angel » 2006.08.02. 01:28

Sziasztok!!
No én jól elhatároztam magam, (kb 18'000-szer csak az idén) de most aztán tényleg!
Vettem tapaszt mert hogy hiszek benne, és olyan helyen vagyok ahol nem igazán engedhetem meg magamnak hogy férfi létemre összehisztizzem magam!
Voltam már biorezonancián, na az egy jó kis átverés!!! az a lényege hogy utána ne gyújtsál rá két hétig!!! merthogy ugyanúgy hiányzik a cigi mint máskor!!! nagy baromság
Egyszer leszoktam 9 hónapra de aztán vissza:(
Akkor nekem a narancsos pezsgõtabletta negyedének a szopogatása jött be! merthogy kivenni tördelni nyelvre rakni, nyammogni közben nagy levegõket venni az már majdnem olyan mintha rágyújtanék!!!
csak most többet füstölök és tudom milyen pokol leszokni, ezért döntöttem valamilyen nikotinadagoló mellett!!!
nos már így 22 percel utolsó leszokásom után nem jelentkeznek sem az "agyonverem" sem a demegdöglök,ha,nemgyújtokrá állapot!
Egy emlékem a leszokásról hogy NAGYON JÓ AMIKOR MÁR NEM HIÁNYZIK A CIGI!!! meg az hogy felgyorsultam; mit agyilag mint fizikailag, ja meg az is hogy, dohányozva valamifajta köd ül az ember fején, amirõl nem is tud csak ha már nincs ott!!!
na jól "kibeszéltem" magam de azt hiszem a hitem megerõsítéséhez ez kellett!!
Írok még!!! Kitartás mindenkinek
New Angel

HozzászólásSzerző: chop » 2006.08.02. 00:38

válasz brigi hozzászólására:

Jo lenne, mi?:)
A sors fura fintora: a nok elsosorban nem ciciben hiznak. Mit mondjak..en is sajnalom:)
Egyebkent nincs rosszabb egy kover, de total lapos csajnal. Neha mar sajnalom oket..
chop

HozzászólásSzerző: brigi » 2006.08.01. 15:26

Ha valaki 76,7 kg, vagy 79,5 kg, akkor heuréka, mert én csak 62 vagyok, az igaz, hogy 52 szoktam lenni. Minden egyes leszokási kisérletem alkalmával legalább 1-2 kiló rajtam maradt, lehet hogy márcsak ez miatt is ennek kellene az utolsó kisérletnek lenni. De még csak két hét és nagyon gyakran eszembe jut.....hogy de jó lenne (... ha nem gondolnék rá)
Miért van az, hogy az ember a közepén terebélyesedik ,mármint a hasra és hátsójára ? Vagy csak én vagyok így ? Nõ létemre miért nem hízom ki a melltartómat ?
brigi

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgás a dohányzásról, leszokásról, rászokásról