Leszokni, de hogyan?

Itt találod azokat a témákat, amelyek a dohányzásról szólnak. Ha rászoktál, leszoknál, vagy már el is indultál a hosszú úton a füstmentes (=egészségesebb) élet irányába, akkor itt a helyed.

Re: Leszokni, de hogyan?

HozzászólásSzerző: Pano » 2007.02.12. 22:13

Kösz, h aggódtok, de nincs rá szükség. Nem fogok rágyújtani :)

Csak az is idegesít, h ideges vagyok. Minden idegesít.
Az a legdurvább az egészbe, h eddig ha mindig ideges voltam, aránylag könnyen le tudtam magam nyugtatni. De most sehogyse tudom!
Meg még a magányom is rábasz egy lapáttal ami miatt lelki beteg is vagyok.. szal szar az egész.
Pano

HozzászólásSzerző: banya » 2007.02.12. 21:54

Olyan jó,hogy mindenkinek van valami jó szava,nem akarok érzelgõs lenni,de tök nagy segitség.Én is sokat vagyok ideges,mindig is hamar felkaptam a vizet,ma is Janka tökre kiakasztott,a tollászkodásával,arra gondoltam most kell egy cigi,de aztán eszembe jutott vajon az mit oldana meg,attól elöbb elkészülünk? természetesen nem,és mióta nem bagózok,vhogy jobban tudom kezelni ezeket a dolgokat is,mikor bolhából csinálok elefántot a saját idegeim tönkretétele céljából.Na ez egy gyönyörû szép magyar mondat lett,de talán rajtam kivül más is érti.Üdv mindenkinek,és jó éjt
banya

HozzászólásSzerző: vica » 2007.02.12. 21:24

Én már a harmadik napja vagyok sík ideg! Nem akarok rágyújtani! Csak simán ideges vagyok és nagyon rossz! Délután bevettem a második kudzut és mintha most jobb lenne. Lehet, hogy ez most jó ötlet volt, hogy ismét elkezdtem szedni.
Riari! A teázást én is úgy vettem észre, hogy jó! Valóban olyan megnyugtató számomra is. Pedig nem leszoktatós teát iszom.
Pano! Eddig olyan jól ment Neked is! Valahogy vészeld át Te is ezeket a hullámvölgyeket! Most kell megállnod, hogy rá ne gyújt! Inkább morogj és tombolj :-)!
Banya! Igaza van mse-nek! Gondolja arra az aranyos kislányodra! Biztosan erõt add!
vica

HozzászólásSzerző: banya » 2007.02.12. 20:26

válasz Pano hozzászólására:

Na igy már én is éreztem,megértelek.Igaz én nem is vagyok a nyugalom mintaképe.Fuss egy kört,vagy hivj fel valami ismeretlen számot,és orditsd le a fejét annak aki felveszi.Na jó, ez csak poén.NYUGI
banya

HozzászólásSzerző: Pano » 2007.02.12. 19:58

Olyan érzés, h legszivesebben agyba fõbe picsáznék valakit.
Pedig maga vagyok a békesség mintaképe
Pano

HozzászólásSzerző: Pano » 2007.02.12. 19:57

Eddig sikerült elkerülni, de most tombolni tudnék... kurva ideges vagyok egész nap.
Azt nem tudom, h elvonás miatt vagy csak ilyen napom van, de eddig nem nagyon voltak.
Pano

HozzászólásSzerző: banya » 2007.02.12. 19:33

Ja ,és rám is hullámokban tör a vágy a cigi után,már a délelöttök nem olyan nehezek,fõleg kora délután a húzós.
banya

HozzászólásSzerző: banya » 2007.02.12. 19:32

Én most aggódom a súlyom miatt is,na nem vagyok kövér (egyenlõre),de kezdem elérni a lélektani határomat,ami 70kg.Ez már régebbi folyamat,kb fél éve kezdtem el "nõdögélni",de jelentõséget kb 3 hete tulajdonitok neki,kb mióta foglalkoztat a leszokás gondolata.Persze tudom én,hogy ez is csak önuralom kérdése,fõleg zöldségeket meg gyümit zabálok,az édességet már 1 hónapja ûztem az életembõl.Mondjuk amúgy sem voltam édesszájú,inkább a kekszek csábitottak,mint a csoki.Na de ez nem az az oldal,bár nekem ez most totál összekapcslódik a nemdohányzással.Üdv
banya

HozzászólásSzerző: vica » 2007.02.12. 16:38

válasz mse hozzászólására:

Mse!
Nem kell bocsánatot kérned, hiszen így kezdõdik az influenza is! Mindenesetre egyik sem jó :-)!
Én inkább figyelmességnek vettem hozzászólásodat. Köszike!
vica

HozzászólásSzerző: banya » 2007.02.12. 16:13

Remélem én is,hogy egyre csak jobb lesz.Sokszor olyan mérges vagyok magamra ,hogy ekkora valagat keritek ennek a dolognak.Néha túlzásnak érzem,hogy mit sajnáltatom magam,hiszen egy mocsok ,szartól akarok megszabadulni.Eszter26 látom a kalkulátorodból,te sem voltál kispályás.Ügyi vagy és cak igy tovább,én is nagyon remélem megérem a 28 napot,de persze még többet is.
banya

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgás a dohányzásról, leszokásról, rászokásról